Sepet

Hakkimizda

Hakkımızda

100GEM E-Ticaret A.Ş. yolları bir şekilde Gaziantep’ten geçmiş, ODTÜ mezunu mühendisler tarafından kurulma aşmasındaki bir holdingin ikinci Anonim Şirketidir.  Bu şekli ile dünyada bir ilk olma özelliğine sahiptir. Pazaral.com markası ile yöresel ve coğrafi etiketli ürünlerde üretici ile tüketiciyi buluşturması amaçlanmaktadır.


Amacımız:

https://pazaral.com sitesi bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında özellikle yüksek kalitedeki doğal, yöresel ürünlerin tüketici ile buluşması amacı ile oluşturulmuştur. Yöresel küçük ve orta ölçekli üreticilere destek sağlamak, doğal ürünlerin üretimini cazip kılmak ve coğrafi etiketli ürünleri teşvik etmek ana politikamızdır. Türkiye’mizin 81 il, 921 ilçe, 397 belde ve 18336 köyündeki yerel üreticilerle iş birliği ağı kurmayı hedeflemekteyiz.


Ayrıca geleceğimizin teminatı çocuklarımızın doğal ürünler ile beslenmesini sağlayarak, sağlıklı bir neslin oluşmasına katkı sunmak istiyoruz.

 

İlkelerimiz:

İthal ürünlerin baskısıyla yerel pazarlarda sıkışıp kalmış, yöresel ürünlerimizin, daha geniş pazarlarda değer kazanması ve geniş bir tüketici kitlesi ile buluşmasını sağlamak amacı ile fabrikasyon üretim dışındaki ürünlerin sitemizde yer almasını sağlayacağız. Bu sayede küçük ve yerel üreticilerin gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz.