Sepet

Çay Çeşitleri

Akdeniz İkliminin Şifalı Bitkilerinden Olan Altınçay, Doğal Ortamında Özellikle Dağlarda Yetişmektedir. Doğal Ortamda Sadece İlkbaharda Filizlenen Altınçay Bitkisinin Tomruk Kısımları Aromalarının En İyi Olduğu Dönemde Toplanmaktadır. En Doğal Haliyle Sizlere Ulaşan Altın&cce..
16,80 TL Vergiler Hariç:14,24 TL
Doğal Ortamda Özellikle Dağlarda Yetişen ve Akdeniz İkliminin Şifalı Bitkilerinden Olan Adaçayının İlk Baharda Filizlenen Uç Kısımları  İtinayla Toplanmaktadır. Doğadan Toplanan Adaçayının Damak Tadınız İçin Lezzetli Bir İçecek Olmasının Yanı Sıra İnsan V..
11,20 TL Vergiler Hariç:9,49 TL
Sarı Kantaron    Doğal ortamında yetişen kantaron bitkisi ilkbaharda çiçek açtıktan sonra özenle toplanıp hijyenik ortamda kurutulmaktadır. Kurutulan kantaron çiçekleri diğer bitki çayları gibi  tüketilebilir. Kantaron aynı zam..
11,20 TL Vergiler Hariç:9,49 TL
Alıç Çiçeği ve Yaprağı   Akdeniz Bölgesinde yetişen alıçların çiçekleri ilkbaharda toplanarak kurutulmuştur. Sağlıklı koşullarda toplanıp kurutulduktan sonra paketlenip sizlere gönderilmektedir. Sağlık açısından değerli olan bu ürünün çayını yapıp içebilirsiniz. Afiyet şifa olsun. &nbs..
20,00 TL Vergiler Hariç:16,95 TL
En Geç 08-07-2022 Cuma günü kargoda
Ihlamur   Doğal ortamda yetişen ıhlamur çiçekleri mevsiminde toplanarak hijyenik koşullarda kurutulduktan sonra paketlenerek siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Sağlık açısından yararlı olan ıhlamuru diğer bitki çayları formatından demleyerek af..
28,00 TL Vergiler Hariç:23,73 TL
Hibisküs Çayı Kökeni kuzey Afrika ve Güneydoğu Asya olan Hibisküs bitkisi hoş çiçekli bir bitkidir. Hibisküs bitkisinin çayı sağlık açısından değerli bir bitkidir. Hibisküs çayı sıcak tercih edilebildiği gibi isteğe göre..
11,20 TL Vergiler Hariç:9,49 TL
Yenidünya Çiçeği Çayı (Malta Eriği) Ülkemizde de yetişen ve kış aylarında çiçek açan bu meyve ağacının çiçeklerinden çay yapılıp içildiğinde bağışıklık sistemimizi güçlendirmektedir. Diğer bitki çay..
22,40 TL Vergiler Hariç:18,98 TL
Defne Yaprağı - 100 Gr ..
9,75 TL Vergiler Hariç:9,03 TL
En Geç 09-07-2022 Cumartesi günü kargoda
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)